МИ ПОМИРАЄМО

ЛИШЕ РАЗ

Психологічний роман / постмодерн

Інгурен Гутен

Лавреат Спеціальної відзнаки

Міжнародного конкурсу "Коронація слова"

МИ ПОМИРАЄМО ЛИШЕ РАЗ

Десь на півночі сучасної Європи загубився Постшварц – місто, де, за чутками, тихо доживає своє життя Бог, який вирішив перевірити, як це – бути людиною на створеній ним землі.
 
У тому ж Постшварці недавно щаслива й успішна архітекторка Єва намагається склеїти своє життя з уламків, що залишилися після трагічної автокатастрофи. Ніжну й веселу Лілі охоплює дивна манія, через яку вона перетворюється на монстра та знищує свій шлюб. Старий доктор Альберт поставлений перед моральним вибором: зберегти свою щасливу родину чи допомогти позашлюбній доньці, про існування якої він раптом дізнається.
 
Коли все летить у прірву, тобі якийсь час бракує певності, хочеш зібрати себе наново чи вбити остаточно. Доля чи Бог – та невідома вища сила, що всім керує, примхливо руйнує життя, зіштовхує у протистоянні найближчих і найкоханіших та дає шанс знищити чи врятувати один одного. І самого себе.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Видавництво . . . . . . . . . . . Парасоля
Мова . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Українська
Рік видання . . . . . . . . . . . . .2021
Кількість сторінок . . . . . . 404
Палітурка . . . . . . . . . . . . . . Тверда
Габарити . . . . . . . . . . . . . . 22 х 15 х 4 см
ISBN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 978-617-95127-2-8

УРИВКИ

ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

Оплата здійснюється безготівково за допомогою платіжної системи WayForPay (підтримує ApplePay, GPay, картки Visa та Mastercard, Приват24, термінали Приватбанк, Masterpass, Visa Checkout). 
Доставка здійснюється протягом 5 днів після оплати коштом отримувача у відділення Нової пошти.

ЦІНА 300 грн

Ви отримаєте фіскальний чек на електронну адресу, вказану при оформленні замовлення. Оферту, контактні дані та реквізити продавця можна знайти тут.
1568625809_payment_methods

ВІДГУКИ

taya

Таїсія Наконечна

Письменниця, поетеса, засновниця видавництва "Парасоля"

«Ми помираємо лише раз» – книга, яка занурює не стільки в текст, скільки в самого себе. Проходячи пліч-о-пліч із персонажами через перипетії сюжету, не раз відчуваєш, ніби це не вони, а ти вирішуєш складні морально-етичні дилеми чи шукаєш вихід із на позір безвихідних ситуацій, ніби цей текст і не про них, насправді, а про тебе. Хоча, певне, воно десь так і є. Сюжет, що зі всією драматичністю розгортається на вулицях неіснуючого міста, дуже влучно дзеркалить найреальнішу із наших дійсностей.

bondar

Ольга Бондар

Літературознавиця, членкиня журі конкурсу "Коронація Слова"

Твір мене особисто зворушив. Він релевантний певним екзистенційним запитам, бо в ньому порушені одвічні філософські питання – життя, смерть, їхні маніфестації, Бог, його опонент, їхні рішення. І водночас прості людські – кохання і страх втрати, здорові стосунки, які стають токсичними, довгий-довгий шлях до депресії, на який зазвичай штовхають найрідніші люди. І – переродження. В усіх сенсах. За задумом Бога або всупереч йому.
Це зразок гіпертекстової літератури, який різні читачі інтерпретуватимуть по-різному й отримуватимуть від цього задоволення.

меламуд

КАТЕРИНА МЕЛАМУД

Психотерапевтка, психіатриня

Якось до мене звернулися приятелі із проханням проконсультувати із приводу ментальних та психологічних проблем. Яким же було моє здивування, коли замість реальної людини в тілесній формі я консультувала книжкового персонажа. Це було вперше в житті.
Але оте почуття «книжковості» зникло буквально одразу. І переді мною встала реальна жінка, зі своєю складною історією, почуттями, переживаннями, ідеями, принципами. Вона захоплювала, надихала, створювала навколо себе надзвичайну атмосферу.
Мене до глибини вразила реальність твору, описів, розуміння емоцій і переживань. Мандруючи сторінками роману, я плакала і сміялася, раділа і переживала, закривала текст і підводилась ходити розмірковувати, бо продовжувати не можна, потрібно трохи пережити…

ЦИТАТИ