“Давно я не читала такої серйозної та глибокої книги, вона мене захопила і викликала в мені мільйон найрізноманітніших емоцій.

Інгурен Гутен @inguren.guten “Ми помираємо лише раз” – глибокопсихологічна книга наповнена символічними образами, які змогли вписатись в реалістичні, подекуди натуралістичні реалії зображеного в книзі світу (насправді нашого з вами звичайного щоденного жорстокого і непередбачуваного, радісного і сумного…справжнього)

Розділи в книзі чергуються оповідями від 3-ох персонажів, що дозволяє нам наче підглядати у вікна за їх життєвими перепитіями, їх сімейними секретами та падіннями особистості.

Це книга про справжніх людей, не вигаданих, з реальними почуттями, деколи такими, що ними можна захлинутись. Про відносини людини з собою, дітьми, іншими близькими і не дуже людьми і з всесвітом, врешті решт. Для мене книга є емоційно важкою, адже я доволі емпатична, а герої переживали великі життєві негаразди і важкі психологічні стани.Та…

Та книга мені дуже! сподобалась, не пам’ятаю коли востаннє бралась за такі цікаві змісти та форми❤️Дякую @lit_agency_ovo
, що відкрили її для мене, адже навряд чи я сама знайшла би її❣️❣️”

Джерело https://www.instagram.com/p/CzLiUPMtkn7/

  • Категорія запису:Відгуки