Дякую за відгук букблогерці Ксенії Саулевич:

“Так вишукано, майстерно і по-справжньому про життя і стосунки. Про невипадкові випадковості, які руйнують нас і зцілюють. Про сховані і пекучі болі, у природу яких треба поринути і пізнати, щоб вони не загарбали нас остаточно. Про сміливість віднайти себе у вирі безкінечно складних взаємин з іншими. Про те, яким буває кохання, і яким є його зворотній бік, коли ти згоряєш від нього. Про відповідальність за себе й інших. Про тривоги, які породжуються відповідальністю.

Це блискуча психологічна подорож до найпотаємніших, найчуттєвіших глибин нашої душі. Ми щодня живемо і проживаємо маленькі смерті, губимо і знаходимо себе, розчиняємось в своїх травмах і повертаємось в дійсність іншими. Робимо вибори, інколи помиляємось, інколи спокутуєм, інколи сконаємо від болю коли “пізно”.

“За думкою стоїть почуття, почуття – це енергія, яка живить усе. Якщо вона заблокована, не прожита, не реалізована – це як кіста з застояною рідиною у твоїй душі. Коли там немає нормального перебігу енергії, залишки емоцій починають гнити і отруювати душу. І все це керує твоєю поведінкою, настроєм, діями, думками, мовою”.

Цю книгу можна розбирати на цитати. Кожна фраза відгукується і допомагає проживати свій біль. Ми помираємо лише раз. Ми народжуємось безкінечно.”

Джерело – Instagram блогерки

  • Категорія запису:Відгуки