Наталія пише:

« – Якщо бог існує і він дійсно створив нас за своїм образом і подобою, Маріє,- отже, він такий же боягуз, лицемір, і так само уникає відповідальності. І він мені не допоможе…»

Як на мене, найвища похвала для книги – прагнення її ще раз перечитати. І з цією книгою таке прагнення в мене є. Я так швидко її проковтнула, що думаю за другим прочитанням знайду багато деталей які не помітила одразу.

Тут розповідається про 3 історії. 3 історії з всіма спектрами емоцій які лише можна викликати.

Альберт, Лілі і Єва. В всіх таке різне життя, і в всіх є такі тяжкі випробування. Здавалось, що може поєднати їх? Та все ж таки, знаходиться щось що ці всі історії з‘єднає.

Щоб вас ще більше зацікавити: Лілі, загубила себе, проходить через тяжке розлучення з чоловіком, Єва, потрапила в автомобільну катастрофу і бореться з її наслідками, Альберт, має свої таємниці від сім‘ї.

Насправді, так багато хочеться розказати, але розумію що як розмотувати цей клубок то він потягне за собою ще 3 сторінки тексту.

Загалом, я закохалась і в сюжет і в персонажів, тому … Ні слова більше, і ставте цю книгу наступною у списку прочитання?

  • Категорія запису:Відгуки