Відгук блогерки Юлії Федорович book_warmth про роман “Ми помираємо лише раз”:

“Але хіба не краще молитися тим, кого любиш. І жити щодня так, аби, коли ми помирали, від нас залишалася любов”.

????” Ми помираємо лише раз”
✍️ Інгурен Гутен
???? Психологічний роман
???? @parasolia_publishing у співпраці з @lit_agency_ovo – 404 ст.

✉️ ЄВА.Успішна архітекторка Єва не планувала зустріти кохання свого життя під час втілення одного зі своїх проектів.Але доля любить пожартувати над тими, хто не планує службових романів.Отак Єва та Ітан збудували свій неідеальний рай, але щастя було недовгим.
Чи зуміє Єва знайти в собі сили?Чи піддасться своїм демонам, які все більше затягують її в темряву?

АЛЬБЕРТ.Він прожив із Анною довге та щасливе життя.Душа в душу.Та одного дня на його електронну адресу приходить лист.
Чи візьме Альберт на себе відповідальність за помилки минулого?Чи наважиться він зруйнувати свій образ ідеального батька та прекрасного чоловіка?

ЛІЛІ.Вчителька молодших класів, яка має стільки любові в серці, що може знайти підхід до будь-якого учня у школі. Вона не боїться труднощів, навпаки – любить виклики.Лілі обов’язково вирве свого Ніка з лап важкої хвороби.
Та чи потрібна Ніку любов, що перетворила його щебетуху Лілі на диктатора-тирана?

✉️ Боже, як давно я шукала її – таку глибоку, прекрасну книгу! Вона занурила мене у життя мешканців вигаданого міста Постшварц, які опинилися в складних обставинах.

Ця книга про відчай, зневіру, коли твоє цілком щасливе життя в одну мить перетворюється на руїни.Ґрунт іде з-під ніг, і ти нічого не можеш з цим зробити.Це не в твоїх силах.Твоє серце розбите на тисячі шматочків, а нестерпний біль пронизує кожну клітинку твого тіла.
І зараз перед тобою стоїть вибір:склеїти себе заново, піднятись з колін чи піддатись темряві, яка поглине тебе цілком та повністю.

✉️ Мова авторки зачаровувала мене, і я насправді розтягувала читання, смакувала кожну сторінку, бо так нечасто вдається натрапити на таку потужну історію, яка змінює тебе зсередини.

Ця книга вас точно вразить. Вона про те, що не можна мати майбутнього, не переосмисливши минулого. Яким би болісним не було наше життя, саме воно відкрило нам правду про нас самих.

Здається, я знайшла ще одну улюблену авторку, а книгу рекомендую від щирого серця!♥️

Відгук https://www.instagram.com/p/CzMDeAWojv9/?img_index=2

  • Категорія запису:Відгуки