Відгук книжкової блогерки lovebooks.ua про роман “Ми помираємо лише раз”:

Драматично, емоційно, чуттєво. Книжка, яка викликає емоційні гойдалки, іноді відчуття нерозуміння та розгубленості. Прочитавши анотацію я очікувала зовсім не такого сюжету, не таких емоцій і вражень. Анотація взагалі не давала ніяких сподівань, якщо бути відвертою. Саме тому я дуже рідко читаю анотації)

✍???? Як же я люблю психологічні драми, складні стосунки, події, які повністю змінюють життя героїв — і не завжди на краще. Якщо вам здається, що ви в повній халепі — прочитайте цю книжку і вам неодмінно стане трішки легше. Боже, як боляче було читати і проживати разом з героями ті моменти, у яких вони зцілювали себе після краху, коли здавалося, що життю настав кінець. Цей біль, коли вони збирали себе по шматкам, відчувається фізично.

✍????Сюжет напружений. Динамічним я його не назву, але напруга така, що здається — вона оточує реальність, поки ти читаєш книжку. Є доволі світлі і приємні моменти, коли хочеться посміхатися, коли слідкуєш за милим життям пари похилого віку, чи за молодим подружжям, чи за тим, як зароджуються стосунки, яких не мало би бути, але вони сталися і це прекрасно!.. а потім в якусь мить тебе штовхають у крижану прірву, у якій ховається страхіття і воно показує тобі зовсім іншу картину життя головних героїв, їх думки, їх секрети, їх страждання.

✍????Маємо три історії, у кожній з них свої персонажі, але всі вони між собою переплітаються, долі перетинаються, правда розкривається..

✍????У книзі дуже багато цікавих і глибоких думок, які можуть призвести до довгих роздумів про життя і людську психологію зокрема.
Книжка для тих, хто готовий разом з персонажами померти і народитися знову.

Джерело https://www.instagram.com/p/C0JevMnNvSW/?img_index=1

See translation

  • Категорія запису:Відгуки