Книжкова блогерка Анна Токар про роман “Ми помираємо лише раз”:

“Про книги, які сподобалися найбільше, писати, чомусь, завжди найважче.

Хочеться розповісти про все, що вразило в найменших деталях і поділитися всим, що знайшла для себе в книзі. Але по-перше – це було б надто спойлерно. По-друге, знову ж таки, не знайдеться стільки слів, щоб описати той захват, який відчували напротязі читання.

Ця книга була саме такою – однією з найкращих, прочитаних мною не лише минулого місяця, а й загалом.

Мова авторки неперевершена. Вона жива, влучна, і я б сказала, навіть, поетична. Але й сюжет нітрохи не поступається.

До середини книги я вважала, що Інгурен Гутен – зарубіжна авторка. І яким же приємним здивуванням було дізнатися, що це псевдонім, а авторка українка.

І, знаєте, я не хочу нікого образити чи применшити значимість і талант багатьох українських авторів. Але читаючи багато книг, часто розумієш одразу писали їх європейці, американці чи скандинави, до прикладу. Але в цьому випадку я добряче здивувалася, бо надто по-європейськи написана книга (прошу сприймати як комплімент).

Прочитавши її, я одразу захотіла колись іще раз перечитати. Мені здається при перечитуванні, вже знаючи сюжет, можна помітити більше важливих деталей і розгледіти більше алюзій.

А ще в одній із героїнь, Лілі, я постійно пізнавала себе. В її думках, діях, поведінці. І це допомогло мені збоку подивитися на деякі речі, які я роблю неправильно, вважаючи, звісно, зовсім навпаки.

Неймовірна книга! Хочу ще і ще читати щось подібне. Тому бажаю @inguren письменницького натхнення і з нетерпінням чекатиму нових книг.

? Інгурен Гутен «Ми помираємо лише раз»
@parasolia_publishing 2021
404 сторінки
Оцінка: 5/5
Час читання: 6 днів (6 годин 42 хвилини)”

Джерело https://www.instagram.com/p/CofDmAdtGV2/

  • Категорія запису:Відгуки